222 22 44

Kule Gayrimenkul

Portföy Arama

Kalite ve Çevre Politikamız

Kalite Politikamız

Kalite bilincimizi, politikamızı ve hedeflerimizi oluşturan temel ilkeler Toplam Kalite Yönetiminin temel ilkeleridir. Büyümenin ancak hizmet kalitesi ile sağlanabileceğine inanırız.

Kule Gayrimenkul Yatırım için kalite; performans, maliyet, zaman, fiyat, ve müşteri memnuniyeti gibi bileşenler açısından Optimum olmaktır. Kalite hedeflerimiz modern çağda müşteri istekleri ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile şekillenir. Kurumumuz için kalite; ulaşılan ve korunan düzey değil, koşullara göre yenilenen ve geliştirilen bir hedeftir.

Çevre Politikamız

Çevrenin korunması konusuna; ahlaki değerler ışığında, ulusal ve uluslararası mevzuatlara uygun şekilde, resmi mercilerle işbirliği yaparak ve toplumla iletişim içinde çalışarak, titizlikle önem veriyoruz.

Kule Gayrimenkul Yatırım projelerini gerçekleştirirken; çevreye ve ekolojik dengeye zarar vermemek için gerekli her türlü korumayı sağlamayı; yürüttüğü faaliyetlerde çevreye olumsuz etkileri en aza indirmek için gerekli önlemleri almayı, doğal kaynakları en verimli şekilde kullanmayı ve çevre ile ilgili yasal mevzuatlara uymayı, taahhüt etmiştir.Doğal çevreyi korumak hepimizin görevi ve sorumluluğudur.

error code: 522